Mayıs 1, 2019/Genel

Toptan bal fiyatları nedir? Toptan bal alınca fiyatlar değişiyor mu? Bugün sizlere toptan bal fiyatları hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Hem sağlık hemde sabah kahvaltılarında tüketmiş olduğumuz bal çeşitlerine olan ilgi ülkemizde çok fazladır. Neredeyse kahvaltılarımızdan eksik etmediğimiz bal çeşitlerini ya tek ürün yada toptan aldığımızda fiyat farkları mevcut oluyor. Bugün ise sizlere bal fiyatları ve toptan bal fiyatları hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Toptan bal fiyatları nedir?

Toptan bal fiyatları ne kadar? Tek ürün olarak satın aldığımız bal fiyatları ile toptan alınan bal fiyatları arasında belli bir oranda fiyat farkı oluyor. Eğer bir adet kestane balı alacak olursak kg fiyatı 150 TL olurken, 50 adet kg bal alırsak eğer, bunun fiyatı bize 135 veya 130 TL’ye kadar düşecektir.

Sonuç olarak tek aldığımız ürün ile toptan aldığımız ürün arasında belli bir oranda fiyat farkı yer alacak. Bu bakımdan evlerimizde kullanacaksak eğer balları 5 adet alarak kilosu 150 TL olan kestane balını örnek veriyorum, 140 TL’ye kadar düşürmek mümkün. Bu bakımdan hem cebimiz hemde tüketim bakımından daha fazla karda olacağız.

Sizlerde sitemiz üzerinden toptan bal veya kestane balı almak isterseniz, yukarıda ürünler kısmından hakiki saf kestane balını satın alabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Haftalık haberler için Abone olun
Bizi takip et