Haziran 16, 2019/Genel

Organik bal fiyatları 2020 ne kadar? Organik bal fiyatları ne kadar? Bal fiyatları bu yıl ne kadar? İşte organik bal ve fiyatları hakkında detaylar…

Organik bal fiyatları 2020 yılında ne kadar olduğunu söylemeden önce sizlere ilk olarak organik bal hakkında bazı açıklamalarda bulunmak istiyorum. Organik bal sağlık açısından önerilen bal olurken, henüz dahi bazı kişilerin işlemden geçirmiş olduğu zararlı balları tüketen veya satın alan birçok kişinin olduğunu biliyoruz.

Organik bal diğer işlem görmüş olan ballara göre daha sağlıklı olup faydasını görmek mümkündür. Ancak işlem görmüş ballar hem sağlığa zarar verirken hem de tavsiye etmediğimiz ballar kategorisindedir.

Organik bal fiyatları 2020’de ne kadar?

Organik bal fiyatları bu yıl kg fiyatı olarak ortalama 80-100 TL arasında yer alıyor. Kahvaltılarımız da yer verdiğimiz küçük ballar 20 TL oluyor.

Tabii ki kestane balı gibi diğer balların ise fiyatları değişiyor. Kestane balı fiyatları kg fiyatı olarak 160-170 TL civarında oluyor ve yarım kg fiyatı ise 90 TL’yi buluyor. Bu bakımdan bal fiyatları bu yıl da geçtiğimiz yıla yakın oranlarını koruyor.

Çarşılarda ve internette satılan fiyatların ise birbirinden farklı olduğunu görüyoruz. Bunun sebebi ise aracı kişilerin bal fiyatlarını değiştirmiş olmasından kaynaklı. İnternet üzerinde daha uygun ve direk satıcıdan tüketiciye ulaşan balları görüyoruz.

Sizlerde web sitemiz üzerinden uygun fiyatlarda gerçek balları satın alabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Haftalık haberler için Abone olun
Bizi takip et