Haziran 19, 2019/Bal & Sağlık
  • Tarafından admin
  • 248
  • 0

Evet öyle, ancak yalnızca aşağıdaki şekilde alındığında:

Boş mideyi alın, sabah ilk iş
Yarım limon fazlasıyla yetiyor
1/4tsp bal limondaki asiditeyi kesebilecek kadar iyidir
ılık olmalı, sıcak olmamalıdır
Tüketim sonrası en az 30 dakika ara vermemek
Bundan sıkılırsanız, bunun gibi birçok varyasyon getirebilirsiniz:

Limonun sağlığa yararları arasında boğaz enfeksiyonları, hazımsızlık, kabızlık, diş problemleri ve ateş, iç kanama, romatizma, yanıklar, obezite, solunum bozuklukları, kolera ve yüksek tansiyon tedavisi yer alır. Kuşaktan beri tedavi edici özelliği ile bilinen limonlar, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye, midenizi temizlemeye yardımcı olur ve kan temizleyici olarak kabul edilir.

Özellikle limon suyunun, bununla ilgili birkaç sağlık yararı vardır. Böbrek taşları için, felç azaltılmasında ve vücut ısısının düşürülmesinde yararlı bir tedavi olarak iyi bilinir. Serinletici bir içecek olarak limonata sakin ve serin kalmanıza yardımcı olur.

 

Limon ve Bal

 

Her insanın vücut kompozisyonu değişkendir, bu yüzden az sayıda insan için işe yarayabilir ve az sayıda insan için çalışmaz. Ve nasıl yardımcı olabileceğini bilmelisiniz – limon + bal

Sizin için işe yarayıp yaramadığını bilmek istiyorsanız, tüm vücut numaralarınızı bilmeniz, sağlığınız için ciddi olmanız ve Visseral Yağınızın 8’den fazla olması ve BMI’nin 23’ten fazla olması gerekiyor. yardım etmeyeceksiniz, diyetinizi de değiştirmeniz gerekiyor.

Kilo verme için girmeden önce, önce kilo kaybı ve vücudunuz hakkında bazı temel bilgileri bilmeniz gerekir. Kilo kaybı ve kilo kontrolü için, sorumlu faktör% 80 beslenme ve% 20 egzersiz. % 20’ye başladınız, siz de% 80’e odaklanmanız gerekiyor.

Tıpkı pahalı olsalar bile motorumuza benzin veya dizel koyduk, bu yüzden makinenin saç yağına göre iyi çalışmaması gerekiyorsa, bisiklet makinesinin değeri 1 lcks gibi, vücudumuzun milyarlarca değerinde bir çok makinemiz var, doğru koymalıyız İçinde beslenme.

Unutmanız gerekir, kilo vermek elbette önemlidir, ancak kiloyu korumak daha önemlidir. Sadece egzersiz yaparak veya diyet yaparak , kilo vermiş olursunuz, ancak bunun kaybettiğiniz yağ mı, kas mı yoksa herhangi bir besin düzeyi mi olduğunu bilmiyorsunuz.

Doğru kilonuzu korumak için doğru bir diyete ihtiyacınız var. Kilo kaybı için temel diyet çizelgesi var, normal yemeğinizde% 40 karbonhidrat +% 30 protein +% 30 yağ ve 15 gr lif + 5-6 lt su eklemelisiniz. Kahvaltınız lif, protein, karbonhidrat, doymamış yağ, mineral içermelidir. ve akşam 7.30’dan sonra hiçbir şey yememelisiniz. Bunları hesaplamak zordur, ancak kararlıysanız, bir ay boyunca deneyip alışkanlık haline getirebilirsiniz.

veya bunun yerine sırrımı kilo vermek için kullanabilir, uygun bir diyet çizelgesi ile öğün yerine gitmeye çalışabilirsiniz, çünkü ben çalışan bir insanım.

Sabah 10’dan akşam 7’ye kadar iş yapıyorum. Kilo vermenin benim için ne kadar zor olduğunu biliyorum, daha önce her şeyi denedim.

1. spor salonu

2. ballı limon suyu

3. soğan + zencefil

4. yulaf yemekleri ve TV’de ilan edilen tüm düşük şeker ve az yağlı yiyecekler

5. Oruç (diyet ——- yemek yerken)

 

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Haftalık haberler için Abone olun
Bizi takip et