Haziran 3, 2019/Bal & Sağlık
  • Tarafından admin
  • 275
  • 0

Kestane Balı vücudumuz için çok faydalıdır ve pek çok hastalıktan kurtulmak için düzenli Kestane Balı mevcuttur. Bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yüz yıl önce Kestane Balı eşit derecede popülerdi. Tarih gözden geçirilmiş, Kestane Balı birçok uygarlıkta “ilaç” olarak da kullanılmıştır. Kestane Balıda yaklaşık 45 tane yiyecek maddesi var. Yağ ve protein içermez. Her 100 gram Kestane Balı için toplam 288 kalori vardır. Gumose ve fruktoz, vücuda enerji veren kaliteli Kestane Balılarla doludur.

Kestane Balının diğer bileşenleri, vücudun bağışıklığını arttırır. Her kutsal kutsal kitapta bile, Kestane Kestane Balıının yararlarından ve etkinliğinden söz edilir. Kur’an-ı Kerim’de de belirtildiği gibi, “Rabbiniz arıları sipariş etti:” Dağlarda, ağaçlarda ve yüksek miktarlarda evler inşa et, sonra her çeşit çiçekten ye ve açık yoldan Rabbini izle . ” Midesinden farklı renkteki içecekler. İnsanlarda hastalık için bir çare var. Elbette, bunun içinde düşünen insanlar için işaretler var. Eski zamanlardan beri, insanlar Kestane Balıı doğal gıda, tatlı, tıbbi ve güzellik uygulamaları dahil olmak üzere çeşitli şekillerde kullanıyorlar. Kestane Kestane Balıının faydalarının çoğu sağlıklı. Kestane Kestane Balıının bizim için ne kadar yararlı olduğu açık.

Kestane Balı nedir

Kestane Balı sıvı bir yapışkan maddedir, arıların kestane ağaçları ve bir çok aromatik bitkilerden sakladığı tatlı maddedir. Biriken çiçek açtıktan sonra, doğal Kestane Balı arısı Kestane Balı özel bir işleme dönüştürür ve Kestane Balı kapalı hücrelerde depolanır. Dünya Sağlık Örgütü ve Gıda ve Tarım Örgütü’ne göre, Kestane Balı, çiçeklerin veya canlı bitkilerin çiçeklerinden çiçek toplayan ve fasulyeleri Kestane Balıa dönüştüren ve bazı spesifik bileşenler ekleyen, enflamatuar bir tatlı maddedir.

Tatlı fiziksel özellikleri

Kestane Balı, suyla veya diğer bileşiklerle karıştırılmayan saf bir maddedir. “Kestane Balı şekerden çok daha tatlıdır. Sıvı Kestane Balı boşa gitmez, çünkü bakteriler plazmamoz sürecinde yüksek oranda şeker yoğunluğu nedeniyle ölürler. Doğu Kestane Kestane Balıınında doğal hava aktif olamaz, çünkü Kestane Balıdaki su miktarı çok fazladır Küçük, doğal, tahmin edilemeyen Kestane Balı nem içeriğinin sadece% 18’inden% 18’ini içerir, nem seviyesi% 18’in altında olduğu sürece, Kestane Balıda genetik madde oluşmaz, pastörize edilmiş Kestane Balı, Kestane Kestane Balıının doğal tıbbi özelliklerini azaltır. Tatlı

1. Hastalık önleme özelliği

Kestane Balı, vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir ve ayrıca vücudun içindeki ve dışındaki bakteriyel saldırılara dayanma yeteneği sağlar. Kestane Balı, vücudu istenmeyen enfeksiyonlardan koruyan bakteri dayanıklı bir tür malzemedir. Sydney Üniversitesi tarafından yapılan 2007 tarihli bir araştırma, Kestane Kestane Balıının süper-bakteri enfeksiyonunun önlenmesinde çok etkili olduğunu göstermektedir. Çeşitli hastalıklar genellikle vücudu çeşitli virüs saldırılarıyla zayıflatır. Kestane Balı, bu virüslerin önlenmesinde çok etkilidir.

2. Sindirim desteği

Kestane Balıdaki şekerin kolayca sindirilmesine yardımcı olur. Çünkü içerisindeki dekstrin doğrudan kana girer ve hemen hareket eder. Kestane Balı, peatropa insanlar için özellikle yararlıdır.

3. Kabızlığı giderir

B Vitamini kompleksi Kestane Balı, ishal, kabızlık vardır. Sabahın erken saatlerinde 1 çay kaşığı saf Kestane Balı içerseniz, kabızlık ve asitlik giderilir.

4. Anemik 

Kestane Balı, kanda hemoglobin oluşumuna yardımcı olur, anemi nedeniyle çok verimlidir, çünkü çok büyük bakır, demir ve mangan içerir.

5. Solunum ve solunum problemlerinin tedavisi

Kestane Kestane Balıının tüm akciğer hastalıklarına faydalı olduğu söyleniyor. Hastanın burnundan nefes alarak astım (nefes alma sorunu) alınırsa, normal ve derin nefes alabilir. Bazı insanlar bir yaşındaki Kestane Kestane Balıının nefes almak için iyi olduğunu düşünüyor.

6. mide ülseri kurtulun

Kestane Balı aynı zamanda sorunu çözmek için de çalışmaktadır. Bir araştırma, bir insanın mide ülserinden kurtulmak için günde iki ila üç kaşık Kestane Balı yiyebileceğini göstermiştir.

7. Cinsel bozukluk

Cinsel hassasiyeti olan erkekler, her gün Kestane Balı ve gram unu karıştırırlarsa, birçok fayda elde edersiniz. Fiziksel ve cinsel gücün artması için sıcak sütle Kestane Balı içerseniz, o zaman çok iyi sonuçlar alırsınız. Ayrıca, günlük blackjids Kestane Balı ile yenebilir veya günlük iki kaşık meyve suyu ile oynayarak, Kestane Balı büyük miktarlarda artacaktır.

8. Deniz ürünleri içecekleri

Hafif ılık süt ile karıştırılmış Kestane Balı, sakin bir içecek olarak harika bir içecektir.

9. Ağız sağlığının korunması

Kestane Balı, ağız sağlığını korumak için kullanılır. Bir diş hekiminde kullanılıyorsa, dişler zarar görür. Diş sıkışmayı durdurur ve dişleri durdurur. Kestane Balı, kan damarı geliştirir ve diş dişlerini korur. Yüz fırçalaması için bir delik varsa. Deliği doldurmaya yardımcı olur ve pompaların orada bulunmasına izin vermez. Kestane Balı karışık suyla karıştırılırsa, bağırsak iltihabı giderilir.

10. Mide sağlığı

Kestane Balı midenin çalışmasını güçlendirir ve sindirim sesini giderir. Hidrokronik asit kullanımı uyuşukluğu azaltır, istenmeyen, bulantı, göğüs ağrısını gidermek mümkündür.

11. Vücut ısı üretir

Soğuk kış aylarında vücudu sıcak tutar. Bir veya iki çay kaşığı Kestane Balı bir bardak kaynar suyla oynamak, vücut temiz ve taze.

12. Su kaybını giderir

İshal, bir litre suda 50 ml Kestane Balı ile karıştırılırsa, vücudun dehidrasyonu önlenebilir.

13. Görüşü arttır

Kestane Balı gözler için çok iyidir. Sarımsak suyu ile karıştırılmış Kestane Balı oynamak görme yeteneğini arttırır.

14. Ruppanchaya

Ruppanchaya’da tatlı bir çift yok. Kestane Kestane Balıının maske olarak kullanılması, kadınların yırtılmasında çok popülerdir. Kestane Balı ayrıca cildin pürüzsüzlüğünü artırmak için kullanılır.

15. Ağırlığı azaltın

Kestane Balıda yağ yoktur Kestane Balı, mideyi temizler, Kestane Balı yağını azaltır ve kilo kaybına neden olur.

16. Sindirim desteği

Kestane Balı doğal olarak tatlıdır. Böylece Kestane Balı kolayca sindirilir ve sindirime yardımcı olur.

17. Boğaz sesi

Kestane Balı boğaz için çok faydalıdır. Hergün herkes düzenli Kestane Balı alırsa, o zaman sesin sesi güzel ve tatlıdır.

18. Gençliği sürdürmek

Mumya rolü gençliği korumak için esastır. Kestane Balı, cildin rengini ve cildi güzelleştiren antioksidandır. Cildin katlanmasından ve yaşlanmasından kaçının. Vücudun genel enerjisini arttırır ve gençliği arttırır.

19. Kemik ve diş oluşumu

Kestane Kestane Balıının önemli bileşenleri kalsiyumdur. Kalsiyum dişleri, kemikleri, saçı sıkıca tutar, tırnak parlaklığını arttırır ve kırılmayı önler. Aniden ağrı acı içinde hissedilirse, o zaman ağrı yerine pamuk koyarsanız, o zaman ağrı azalır.

20. Anemi ve kabızlığın giderilmesi

Kestane Balı, kansızlığı, kabızlığı ortadan kaldıran B Vitamini kompleksi içerir.

21. Karın krampları için hastalık ve tedavi

Eski dozu ve karın tedavileri hastalıkları birçok karmaşık hastalığa yarar.

22. Astımı önlemek

Yarım gram un ve zencefil yarım gram un ile karıştırılır. Bu karışımı günde en az üç kez içiniz. Astımlıların önlenmesine yardımcı olur.

23. Yüksek tansiyonu düşürme

Bir kaşık sarımsak suyunu iki aromalı Kestane Balı ile karıştırın. Bu karışımı günde iki kez alın. Düzenli kullanmak, yüksek tansiyonu azaltır. Her sabah yemek bir saat önce yenilmelidir.

24 Kan temizleyici

Bir veya iki kaşık Kestane Balı ve bir kaşık limon suyunu bir bardak sıcak suyla karıştırın. Mideyi boşaltmadan önce bu karışımı günlük olarak yiyin. Kanın temizlenmesine yardımcı olur. Dahası, kan damarlarını temizleyin.

25. Kan üretim yardımı

Kan üreten maddeler Kestane Balıda demir içerir. Demir kan bileşenlerini (RBC, WBC, platilat) daha etkili ve güçlü hale getirir.

26. Kalp hastalığı

Kaşık arapeutik toz ile karıştırılan bir veya iki kaşık Kestane Balı, kalp hastalıkları için tonik bir içici görevi görür. Kalbi kuvvetlendirir ve verimliliğini arttırır.

27 Güç Sağlayıcı

Kestane Balı, enerji açısından iyi bir besindir. Kestane Balı, iyi bir ısı ve enerji kaynağıdır. Kestane Balı, vücuda ısı ve kuvvet vererek vücudu sağlıklı tutar.

28 Mikroplara karşı mücadele

Araştırmalar, Kestane Kestane Balıının yüksek güçlü anti-mikrobiyal ajanlara sahip olduğunu göstermiştir. Bu ajan vücudun bakteriyel zararlı hastalıklarına karşı savaşıyor.

29 Acıyı iyileştirmek

Vücudunuzun eklemlerindeki eklem ağrıları? Çok sayıda artrit ilacı sonuç alamadı mı? Kestane Balı Hanım. İstenmeyen yiyeceklerden dolayı atardamarların vücudu meyve suyunu giderir. Artritiniz tedavi olacak.

30. Uykusuzluk

Kestane Balı uykusuzluk için iyi bir ilaçtır. Yatmadan önce, bir bardak su ile iki çay kaşığı Kestane Balı içtikten sonra derin bir uyku ve anestezi olarak çalışır.

31. Kestane Balı oynamak zekayı arttırır

Kestane Balı sadece fiziksel enerjiyi arttırmaz, değil. Her gece yatmadan önce bir kaşık Kestane Balı yiyebilir, bir uyku kaşığı beyninizin düzgün çalışmasına yardımcı olmadan önce beyninizin gücü artar. Beyniniz, her işte hiç olmadığı kadar çok oynayacak. Sıkı çalışmak zorunda olanlar için, Kestane Balı yeni bir coşku ve yaratıcılık getirecektir. Unutma, uyuya kalsanız bile beyniniz uyanıktır. Bu yüzden hala gücüne ihtiyacı var. Ve bu enerji iyi beslenir, bu doğal Kestane Balı, arıcı tebeşirle kırılır. Karaciğerinizdeki Kestane Balıda bulunan meyve şekeri veya fruktoz gibi fabrikalar beyin enerjisi olarak çalışır. İnsanların karaciğerindeki enerjiyi korur ve gece beyinlerine enerji sağlar.

32. Kestane Balı soğuğu uzaklaştırır

Düzenli olarak Kestane Balı oynamak aşırı soğuk eğilimini ortadan kaldırır. Çay, kahve ve Kestane Balı Kestane Balıla karıştırılır, hapşırmak, hasi, ateş, ateş, ateş, boğaz ağrısı, bademcik, burundan su, dil darbesi (soğuk) olması iyidir. Aynı miktarda amaranth ve Kestane Balı karışımı, öksürük ile mukus gideriminde faydalı bir ilaç görevi görür. Soğuk algınlığı, öksürük, boğaz yaraları, burun vb. Pennsylvania Eyalet Tıp Koleji’nde yapılan bir araştırma, bir kaşık Kestane Kestane Balıının birçok soğuk ilaca göre çok daha etkili olduğunu buldu. Bu soğuk kanlı anti-diyabetik kaliteden, Kaviraji’ye göre çoktan kurulmuş olan bu çalışmada bahsedilmiştir.

33. Çocukları büyütmek ve geliştirmek

Çocuklar altı aylıktan sonra düzenli olarak Kestane Balıa (üç ila dört damla) beslenmelidir. Tüm bedenlerini, zihinsel gelişimlerini geliştirmek daha iyi olurdu. Ancak bebek yaz aylarında değil, düzenli olarak soğuk mevsime beslenir. Çocuğun zayıflığını gidermek için Kestane Balıda çinko ve fosfor bulunur. Çocuklar için ihtiyaç duyulan Kestane Balı miktarının (özellikle okula gidenlerin) yetişkinlerden daha yüksek olması gerekir.

34. Yaşam beklentisindeki artış

Araştırmalar ayrıca düzenli Kestane Balı ve dengeli besinler taşıyan insanların nispeten daha verimli yaşadıklarını ve kronik koşullarda yaşadıklarını göstermiştir.

35. Yaraları iyileştirir

Kestane Balı, antik zamanlardan beri Yunanistan ve Mısır’daki yaraları yok etmek için kullanılıyor. 2007 yılında, Sydney Üniversitesi’nden yapılan bir inceleme, Kestane Balı yaraları ve yaralarının en etkili olduğunu tıbbi pansumandan daha iyi olduğunu göstermiştir. Kestane Balı, cildi haşlamak için de çok faydalıdır. Günümüzde bilim adamları Kestane Kestane Balıının küçük kesimlerde kullanılmasından bahsediyorlar. 2007 yılında, Avustralya Sidney Üniversitesi’nden araştırmacılar “Dr. Blair’i Dinle” dedi, ciltte enfeksiyonu önlemek için, pansuman sırasında Kestane Balı eklenmelidir. Vücudunuzun o kısmının kesildiğini varsayalım, antibiyotik ataması yoktur. Artık evinizdeki alternatif Kestane Balı sizin için yararlı olabilir. Kestane Balı ayrıca bakteriyel saldırganlığı da önler. Böylece Kestane Balı cildinizin enfeksiyonlara girmesine izin vermez ve yarayı hızlı bir şekilde iyileştirir. Kestane Kestane Balıının kullanımını düşünün başka ne olabilir Ama nasıl kullanılır? Şimdi bil. İlk önce yarayı tamamen yıkayın. Sonra yavaşça yarıya Kestane Balı dökün orada. Şimdi yeri bandajla bağla. Yani, günde üç kez. Yara çıkarılabilir. Ayrıca, Kestane Balı ve şeker vücut yaraları ve kaynarları üzerinde mükemmel işler yapar. Herhangi bir ağrıyı hafifletir ve bakterisit görevi görür.

Tatlı hastalıklar

Kestane Balıda böyle bir zarar yok. Ancak Kestane Balı daha fazla tüketilemez, fazla Kestane Balı yemek, çimde tahrişe veya sallanmaya neden olabilir. Bu yüzden Kestane Balı orta derecede tüketilmelidir.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Haftalık haberler için Abone olun
Bizi takip et