Nisan 16, 2019/Kestane Balı

Bugün sizlere internet üzerinde yer alan ve gerçek kişilerin geri bildirimleri yani kestane balı hakkında kullanıcı yorumlarını aktaracağız. Sizlerinde bildiği gibi kestane balı hakiki ve saf olarak tüketildiyse, ciddi bir şekilde tüketen kişiler balın faydasını görecektir.

Kestane balı, insan sağlığı için ilk olarak vücut bağışıklık sistemini kuvvetlendirdiği gibi, diğer birçok rahatsızlığında önüne geçiyor. Peki kullanan kullanıcılar kestane balı hakkında neler söylüyor? İşte sizler için derlediğimiz olumlu veya olumsuz gerçek kullanıcı yorumları…

Kestane balı kullanıcı yorumları 2019

Kestane balını internet sitesi üzerinden satın aldım. Gerçek ve hakiki olması için ciddi bir araştırma yaptıktan sonra mutfağıma soktum. Gerek cilt maskem için gerek sağlığım için günde 1-2 kaşık düzenli 30 gün boyunca tükettim. Bu 30 gün boyunca kış ayı olmasına rağmen hiç hasta olmadım ve regl sancılarımın hafiflediğini gördüm. Cildim ise eskiye göre daha sağlıklı duruyor.

Ayşe Hanım – İstanbul

Bağışıklık sistemim çok zayıftı sürekli hasta oluyordum. Düzenli tüketim sonrası 1 defa tek hasta oldum. Tavsiye ederim.

Sevcan Hanım – Balıkesir

Hazımsızlık sorunum vardı. Balı aldım ve kullandım. Ciddi manada direk işe yaradı desem yeridir. Herkese tavsiye ederim. Tadına zamanla alışıyorsunuz.

Murat Bey – Hatay

Dört çocuk annesiyim. Sürekli halsizlik vardı. Her gün sabah aç karnına 2 kaşık yedim ve 20-25 gün oldu halsizlik diye bir şey kalmadı. Tavsiye ederim.

Yurdagül Hanım – Kars

1 Comment

  1. sinemis
    Nisan 20, 2019 en 7:33 am

    Sitenin tasarımını kim düşündüyse eline sağlık çok harika tatlı bir site olmuş, insanın bal almayası varsada alır yani:))

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Haftalık haberler için Abone olun
Bizi takip et