Nisan 12, 2019/Kestane Balı

Kestane balı kilosu ne kadar? Kestane balının faydaları kadar kilogram fiyatı da merak konusu oluyor. Bugün sizler için kestane balı hakkında özellikle kilogram fiyatına yönelik bazı açıklamalar yapacağız.

Kestane Balı

Kestane balı büyük küçük demeden sağlık açısından tüketilmesi gereken bir bal çeşididir. Ancak bu bal çeşidinin üretimi diğer ballara nazaran daha az olduğu için fiyat konusunda da daha pahalı bir değere sahip.

Kanser hastalığından öksürüğe, vücut bağışıklık sisteminden, hazımsızlığa kadar her konuda rahatsızlığa iyi gelen kestane balının faydaları insan sağlığı için çok fazla.

Kestane balı kilosu ne kadar?

 

Kestane balı kilosu ne kadar sorusunu hepimiz kendimize soruyoruz. Bu sorunun cevabını ise bugün sizlere detaylı bir şekilde açıklayacağım. Kestane balı kilogram fiyatı yöresel mağazalardan ve internet üzerinden alımlara göre farklılık gösteriyor.

Fiyat konusunda sahte olup ama ucuz olanı nede boş yere pahalı satan satıcılardan almaya gerek yok.

Kestane balı değeri ortalama kilogram fiyatı 200 civarında olmaktadır. Hakiki gerçek kestane balı kilogram fiyatı bu fiyatlarda olup, hep yöresel mağazalar hemde internet siteleri bu balı indirimli olarak 140-150 TL‘ye kadar düşürerek satabiliyor.

Ancak güvenilir ve hakiki kestane balı almak istiyorsanız, indirimli olarak aşağıdaki adresten kestane balını 500gr 85TL’ye indirimli olarak alabilirsiniz.

Hakiki kestane balı satın al bu adres üzerinden sizlerde saf kestane balını uygun ve indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Haftalık haberler için Abone olun
Bizi takip et