Haziran 2, 2019/Bal & Sağlık

Bal diyeti nedir? Bal diyeti yapılarak zayıflanır mı? Bugün sizlere bal diyeti hakkında detaylı bir bilgi aktaracağız.

Bal diyeti yaparak zayıflama hakkında hepimiz birçok merak içerisine girmiş bulunuyoruz. Bal diyeti özellikle son günlerde TV programları dahil internet üzerinden fenomenlerin söylemiş olduğunu bir diyettir.

Diyetisyenler ise bu diyet sayesinde çok hızlı bir şekilde zayıflamanın mümkün olduğunu ve bu diyeti çok fazla tavsiye ettiklerini söylüyor. Her insanın metabolizması farklı çalışmaktadır. Ancak tüketimi yapılan bal metabolizmayı hızlandıracağı için, ciddi bir şekilde zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Bal diyeti 2019

Bal diyeti konusunda diyetisyenlerin hazırlamış olduğu bir çok diyet programı bulunmaktadır. Bu diyet programlarından bazıları 3 günde 3 kilo verdirirken, bazıları ise 1 haftada 5 kilo verdiriyor.

Bal diyetine uymak için mutlaka düzen ve doğru uygulama işlemi gerekmektedir. Diyet ise şu şekilde oluyor;

Bu yazımızda Bal diyeti ile zayıflama diyeti için tıklayın. TAM HALİ!

Yukarıdaki da ki bağlantıya tıklayarak diyeti tam şekliyle görebilirsiniz. Ancak ben burada kısaca bahsedeceğim.

Bal diyeti 3 günlük bir menüden başlayıp 1 haftaya kadar uzanmaktadır. Birinci gün kahvaltı öğle yemeği ve akşam yemeğinden oluşup, 3 gün böyle devam etmektedir. Genelde kahvaltılar da yumurta sarısı yada rafadan yumurta ile bir çay kaşığı bal karıştırılarak tüketilir. Sebze yemekleri tüketilir ve bunların yanında şekersiz içecekler tüketilmesi gereklidir.

Sizlerde yukarıdan diyetin tam halini görebilir ve sorularınızı buradan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Haftalık haberler için Abone olun
Bizi takip et